en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Hakkımda
1776
 

Hakkımda​My Life!

8 Nisan 1993 tarihinde İstanbul Beyoğlu'nda hayata gözlerimi açtım. Annem Erzincanlı, babam ise Tokatlı. Karadeniz, Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Marmara bölgelerinin harmanlandığı özelliklere sahibim. Doğduğum ve yaşadığım yer olan İstanbul'u çok seviyorum. Birçok fırsatın olduğu Dünyanın en güzel şehri.

Kurtuluş semtinde yaşıyorum. İlkokulu, Ortaokulu yaşadığım semtteki Kurtuluş İlk Öğretim okulunda okudum. Liseyi İstanbul'un hatta Türkiye'nin en iyi liselerinden Çemberlitaş Anadolu Lisesi'nde okudum.

Lise hayatında eğitim açısından başarılı olamadım. Başarısız bir öğrenciydim. Fakat lise 1. sınıfta iken Basketbol oynamaya başladım. Hiçbir altyapım olmamasına rağmen kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Bunda etkisi olan takım arkadaşlarım ve koçlarımdan Sinan Çelik ile Abdullah Serbest'e teşekkürü borç bilirim. 
Kurtuluş Spor Klübü, Galatasaray, Efes Pilsen ve Darüşşafaka klüplerinden geçtim. Ünirversiteye başladığımda üniversite takımında da kısa bir süre oynadım.
Basketbol oynadığım dönemde; çok çalışmanın ne kadar önemli olduğunu, kaybetmenin ne kadar acı kazanmanın ne kadar harika bir duygu olduğunu, takım olmanın hayatta çok önemli olduğunu öğrendim.

Lise hayatımından sonra, İstanbuldaki Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin Matematik Bölümünü kazandım. Matematiği çok sevmeme rağmen eğitim sisteminin azizliğine uğradım. Uygulamalı bir eğitim göreceğimi düşündüğüm üniversite hayatında her şey karşıma teori olarak çıktı.

Ve bu boşlukta iken, kuzenim Tunahan Boyraz olağanüstü bir iş teklifi ile karşıma çıktı. Hatrı için başlamıştım fakat işin önemini o an anlayamamıştım. Hatta ilk 6 ay işi anlayamamıştım. Daha sonra bu işi yapabileceğimi düşündüm. Network Marketing sektöründe başarılı olabileceğimi düşündüm.

Ürünümün her şeyini öğrendim. Almam gereken tüm eğitimleri aldım. Nedenlerimi, niçinlerimi, kim içinlerimi belirledim.
Ve sektörün en iyisi olmaya karar verdim!

Liderleriminde yardımı ile Dünyanın en iyisi olacağım!

İnsanlara yardım etmeye kendimi adadım. Bu yolda benimle olan herkesin her zaman yanında olacağım.

Mustafa Demir

Mustafa Demir

 

2015 © Mustafa Demir

mustafa demir, mustafa, demir, mustafademir.net