en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Her Şey Senin Elinde
600
 

Hayattaki her şey sizin elinizde sizi sizden fazla kimse düşünemez. Siz ne kadar para kazanmak isterseniz o kadar kazanırsınız. Nasıl bir ekibiniz olmasını isterseniz öyle bir ekibiniz olur. 
Sizinle bir hikaye paylaşayım.
"Zamanın birinde çok akıllı iki kardeş yaşarmış. Etrafındaki ve okuldaki bilgiler yetmediği için annesi onları, bulundukları beldenin bilge adamına götürmüş.

Kardeşler, bilge adama pek çok sorular sormuşlar ve her defasında kendilerinin tatmin olduğu cevaplar almışlar. Daha fazla şey öğrenmek için bilge adamın yanında kalmışlar.

Bilge adama sorduklarına ve aldıkları cevaplara çok sevinen ve mutlu olan çocuklar bir süre sonra bu işten sıkılmaya başlamışlar. Bilgenin bilemeyeceği bir soru bulmamız lazım diye düşünmüşler.

Kardeşlerden biri, “İki elimin arasına bir kelebek koyacağım ve bilge adama soracağım. Avucumun içinde bir kelebek var, canlı mı ölü mü? Ölü derse kelebeği bırakacağım, canlı derse avucumu hafifçe bastıracağım. Her ne derse cevabını bilemeyecek!”

Kelebeği ellerinde tutan kardeşlerden biri, kapalı tuttuğu ellerini bilgeye doğru uzatmış ve sormuş...

“Avucumun içinde bir kelebek var, canlı mı ölü mü?”

Bilge, uzun uzun çocuğun gözlerinin içine bakmış ve cevaplamış:

"Senin ellerinde evladım, senin ellerinde...""

Network Marketing sektöründe ne kadar başarılı olacağınız sizin elinizde. İnsanlar size para kazanmanız konusunda yardımcı olur ama para vermez, kariyer atlamanız konusunda size yardımcı olur ama kariyer vermez. Kelebek sizin elinizde isterseniz beraber yaşatırız isterseniz öldürürsünüz. 
Bu yazıyı okuyan sevgili dostum, her şey senin elinde.
Senin ellerinde dostum, senin ellerinde...

Her Şey Senin Elinde!